نمایش متن کامل اطلاعیه

عنوان اطلاعیه: اطلاعیه شماره (3) برگزاری امتحانات غیر حضوری پایان نیم سال دوم 99-1398 ویژه دانشجویان محترم (تاریخ درج: ۱۳۹۹/۳/۲۰)
متن اطلاعیه:

دانشجویان عزیز پس از دریافت کارت ورود به جلسه امتحان از طریق پرتال دانشجویی، به موارد ذیل با دقت توجه فرمایید:
الف: برنامه امتحانات پایان ترم خود را دقیقاً بررسی و کنترل نمایید.
ب: لیست دروس امتحانی خود را در کارت ورود به جلسه امتحان با تاییدیه انتخاب واحد خود دقیقاً کنترل کنید.
ج: در صورت هرگونه اشکال از طریق ثبت درخواست های آموزشی غیر حضوری بلافاصله مراتب را اعلام و پیگیری کنید.
د: پیرو اعلام قبلی در اطلاعیه شماره (2) موجود در سایت دانشگاه امتحانات کلیه دروس نظری و همچنین بخش نظری دروس نظری عملی به صورت غیر حضوری برگزار می شود لذا به نحوه حضور در جلسه امتحان هر درس توجه فرمایید :
نحوه حضور درجلسه امتحان:
۱- دانشجو می باید حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع امتحان وارد جلسه آنلاین شود (خیلی مهم است) تا چنانچه مشکلی وجود داشت بتواند با پشتیبان امتحان، هماهنگ و رفع مشکل کند (به تعداد امتحانات در هر ساعت پشتیبان وجود دارد، لذا شما در هر جلسه امتحان یک پشتیبان ویژه دارید که پانزده دقیقه قبل از شروع امتحان به اطلاع شما خواهد رسید). مثلا، اگر دریک ساعت ده امتحان همزمان برگزار شود ده نفر پشتیبان نیز وجود خواهد داشت و هر امتحان دارای یک پشتیبان ویژه می باشد.
۲- پس از شروع امتحان و بعد از گذشت پنج دقیقه لینک ورود به جلسه-امتحان مسدود می شود لذا دانشجویان محترم ۲۰ دقیقه فرصت دارند که در جلسه امتحان حضور یابند و این وقت بسیار مناسبی است (از ۱۵ دقیقه قبل از شروع امتحان تا ۵ دقیقه بعد از شروع امتحان)
۳- عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان غیبت محسوب می شود و با ذکر دلایل موجه می تواند تقاضای حذف آموزشی آن درس را اعلام کند.
۴- دانشجویان عزیزی که در طول نیم سال با حضور در کلاس های حضوری و غیرحضوری ، انجام فعالیت های درسی را طبق نظر اساتید به‌ خوبی انجام داده‌اند نگران امتحانات پایان ترم نباشند فقط توصیه مهم و اکید حضور در جلسه امتحان حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع هر امتحان است که بسبار مهم است.
۵- بدون استرس و اضطراب از امتحان در جلسه امتحان حضور یابید و باتکیه بر مطالعات درسی خود و به دورازهرگونه نگرانی به سوالات هر امتحان پاسخ دهید.
۶- ویدیو تهیه شده برای نحوه شرکت در امتحانات غیرحضوری را نیز حتماً ببینید و با دقت به آن توجه کنید.
۷- برای دروس عملی آزمایشگاهی و کارگاهی و . . . بعد از پایان امتحانات و با توجه به اعلام وضعیت ستاد ملی مبارزه با کرونا جدول امتحانات عملی اعلام خواهد شد

با آرزوی موفقیت شما دانشجویان
حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
موسسه آموزش عالی کاویان
1399/03/20