نمایش متن کامل اطلاعیه

عنوان اطلاعیه: اطلاعیه شماره (2) بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از تاریخ 1399/03/17 (تاریخ درج: ۱۳۹۹/۳/۱۳)
متن اطلاعیه:

دانشجویان محترم کلیه مقاطع تحصیلی توجه فرمایید:
با سلام و آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان موارد ذیل در رابطه با مراحل پایانی نیم سال دوم سال تحصیلی 99-1398، نحوه برگزاری کلاسهای جبرانی رفع اشکال و همچنین برنامه امتحانات پایان نیم سال و برگزاری کلاس های دروس عملی طبق مصوبه شورای آموزشی و جلسه مشترک با مدیران محترم گروه های آموزشی را به شرح ذیل به اطلاع می رساند:
1. ادامه کلاسهای غیر حضوری آنلاین طبق تقویم آموزشی تا 22 خرداد ماه،
2. کلاسهای جبرانی آنلاین برای دروسی که اساتید درخواست کرده باشند در فاصله 17 تا 29 خرداد ماه طبق برنامه اعلامی تشکیل خواهد شد.
3. کلاسهای رفع اشکال حضوری برای دروسی که اساتید درخواست می کنند طبق برنامه اعلامی و از روز شنبه 17 خرداد 1399 برگزار خواهد شد. البته حضور دانشجویان الزامی نیست و تنها دانشجویانی که اشکال درسی دارند و امکان مراجعه حضوری نیز برایشان فراهم است می توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.
4. دانشجویان درس تربیت بدنی و درس ورزش (۱) مشروط بر اینکه دانشجوی ترم آخر باشند و یا حداکثر تا پایان شهریورماه ۱۳۹۹ فارغ التحصیل شوند می توانند درخواست کنند که این دروس را به صورت ویژه بگذرانند. یادآور می شود که دروس تربیت بدنی و ورزش (1) ویژه به صورت آنلاین (غیرحضوری) و با شرایط خاص برگزار خواهد شد که برنامه آن نیز متعاقباً اعلام می گردد. برای تغییر وضعیت این دروس به صورت ویژه دانشجویان حائز شرایط می بایست از طریق سامانه ثبت درخواست های آموزشی (غیرحضوری) در وب سایت موسسه درخواست خود را ثبت و اعلام نمایند. در صورت عدم تقاضا طبق برنامه حضوری که بعد از امتحانات اعلام خواهد شد باید دروس تربیت بدنی و یا ورزش (1) را بگذرانند.
5. دروس عملی آزمایشگاهی و کارگاهی نیز پس از پایان امتحانات نیم سال دوم 99-1398 برنامه‌ریزی و برنامه اجرایی آن اعلام خواهد شد. چنانچه شرایط حضوری از لحاظ مقررات کشوری به علت مشکل ویروس‌ کرونا فراهم نشود در زمان مناسب دیگری اعلام و برگزار خواهد شد.
6. امتحانات پایان نیم سال کلیه دروس نظری، اعم از دروس عمومی، پایه و تخصصی طبق برنامه امتحانی جدید از تاریخ 1 تیرماه 1399 و به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار خواهد شد. برنامه امتحانات نیز از روز دوشنبه 19 خرداد در پرتال دانشجویی قابل دسترسی خواهد بود. دانشجویان به تاریخ روز و ساعات امتحانات توجه فرمایند. دریافت کارت ورود به جلسه امتحان از تاریخ 19 خرداد 1399 فعال می باشد. لازم به ذکر است اخذ کارت ورود به جلسه از طریق پرتال دانشجویی به جهت اطمینان از روز و ساعت برگزاری و نیز ثبت کلیه دروس انتخاب شده در نیم سال دوم الزامی است.
7. دانشجویان عزیزی که تاکنون وضعیت مالی شهریه نیم سال خود را مشخص نکرده اند، به منظور جلوگیری از مشکل ورود به برنامه امتحانات آنلاین پایان نیم سال، می‌توانند از تاریخ 12 الی 29 خرداد نسبت به تسویه حساب بدهی شهریه و یا تعیین تکلیف بدهی خود (از طریق پرتال دانشجویی) اقدام نماید.
8. دانشجویان محترم تا پایان نیم سال فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی اساتید دروس خود از طریق پرتال دانشجویی اقدام نمایند. در غیر اینصورت نمرات پایان نیم سال آنها قابل مشاهده نخواهد بود.

با آرزوی موفقیت شما دانشجویان
حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
موسسه آموزش عالی کاویان