سامانه مدیریت یادگیری (LMS)

سامانه مدیریت یادگیری (Learning Management System - LMS) موسسه آموزش عالی کاویان با تلفیق شیوه های آموزش بر خط و برون خط و با هدف ارائه کلاس های درسی در شرایط بحرانی مقابله با ویروس منحوس کرونا از نیم سال دوم سال تحصیلی 99-1398 راه اندازی و در حال حاضر مشغول به ارائه خدمات به دانشجویان عزیز در همه مقاطع تحصیلی می باشد. موکدا به دانشجویان عزیز توصیه می شود قبل از استفاده از امکانات این سامانه محتوای صفحه راهنمای استفاده از سامانه آموزش های مجازی را به دقت مطالعه فرمایند.
اطلاعيه هاي مهم آموزش مجازي


ساعت برگزاري آزمون آنلاين دروس تربيت بدني و ورزش 1 (آنلاين) راس ساعت 12 روز سه شنبه 14 مرداد مي باشد.

لينك دسترسي آفلاين جلسه اول كلاس تربيت بدني و ورزش 1 (مدرس جناب آقاي دكتر حجازي)
لينك دسترسي آفلاين جلسه دوم كلاس تربيت بدني و ورزش 1 (مدرس جناب آقاي دكتر حجازي)
لينك دسترسي آفلاين جلسه سوم كلاس تربيت بدني و ورزش 1 (مدرس جناب آقاي دكتر حجازي)
لينك دسترسي آفلاين جلسه چهارم كلاس تربيت بدني و ورزش 1 (مدرس جناب آقاي دكتر حجازي)
لينك دسترسي آفلاين جلسه پنجم كلاس تربيت بدني و ورزش 1 (مدرس جناب آقاي دكتر حجازي)


اطلاعیه: به اطلاع آن دسته از دانشجویان عزیز گروه زیست شناسی که درخواست برگزاری کلاس های دروس عملی آزمایشگاهی به صورت آنلاین را در سامانه ثبت درخواست های آموزشی (غیرحضوری) ثبت کرده اند می رساند برنامه برگزاری این دروس توسط گروه زیست شناسی تهیه و لینک ورود به کلاس های آنلاین در جدول زیر در دسترس است. دانشجویان می بایست طبق برنامه مقرر شده در جلسات آنلاین هماهنگی از طریق لینک های زیر در کلاس ها حضور داشته باشند.

مدرس: زهرا مرتضایی ميكروبيولوژي
  زيست ميكروبي
  زيست فناوري ميكروبي
مدرس: کاملیا کهن نژاد بيوشيمي متابوليسم
  شيمي بيوشيمي 2
  سلولي 1
مدرس: دکتر امین توسلی كشت بافت جانوری
  ژنتيك مولكولي
  زيست مولكولي
  مهندسي ژنتيك
مدرس: دکتر ملیحه موسوی نژاد مباني جانور شناسي
  علوم زیستی 2
مدرس: دکتر زهره آتشگاهی اكولوژي
مدرس: دکتر مریم خاشی شيمي آلي
مدرس: دکتر مریم موسوی نژاد علوم زيستي
مدرس: شاهده روحانی فيزيولوژي گياهي 2
مدرس: دکتر سمانه نعیمی نژاد بيوفيزيك و روشها
مدرس: دکتر سمانه عطاران كشت سلولي گیاهی
مدرس: مریم جاجرمی شيمي عمومي
مدرس: حسینعلی لایق خویدکی مباني گياه شناسي
مدرس: پرنیان منتصری جنين شناسی
مدرس: سمانه کرم زاده مباني فيزيولوژي
مدرس: دکتر علی رجبی فيزيولوژي جانوری
مدرس: فرزانه غفوریان نیا مقدم سلولي و مولكولي ( گروه ميكروب)

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند باتوجه به اینکه تمام پیش‌ بینی‌های بهداشتی و برنامه ریزی دروس عملی و آزمایشگاهی انجام شده است معذالک در شرایط فعلی که هنوز شهر مشهد در حالت قرمز قرار دارد برگزاری این دروس حتی به صورت ترکیبی (آنلاین و حضوری) به صلاح نیست و سلامت دانشجویان عزیز و همکاران محترم در اولویت همه برنامه های ماست. لذاموارد ذیل به اطلاع دانشجویان عزیز می رسد:
۱- شرکت در جلسه هماهنگی طبق برنامه اعلام شده به صورت آنلاین الزامی است.
۲- برای دانشجویان ترم آخر که تا آخر شهریور ماه ۹۹ فارغ التحصیل خواهند شد (و یا سایر دانشجویان) در صورت تمایل و ثبت درخواست در سامانه درخواست های آموزشی (غیر حضوری) می توان آزمایشگاه ها را به صورت آنلاین برگزار کرد.
۳- برای سایر دانشجویان ، دروس عملی و آزمایشگاهی به زمان مناسب دیگری موکول خواهد شد یا در شهریور ماه یا در مهر ماه و یا بعد از آن. تا زمانی که وضعیت شهر مشهد از حالت قرمز خارج شود لذا به کلیه دانشجویانی که دروس عملی و آزمایشگاهی دارند تاکید می شود حتماً طبق برنامه اعلام شده فقط در اولین جلسه آنلاین شرکت کنند.
4- در صورتي كه در دانشگاه شهر محل سكونت دانشجو (به جز مشهد) دروس عملي يا دروس آزمايشگاهي ارائه شده است، دانشجو در صورت تمايل مي تواند با موافقت دانشگاه شهر محل سكونت نسبت به ثبت تقاضاي مهماني در سامانه سجاد اقدام نمايد.
دانشگاه این آمادگی را دارد که هر زمان وضعیت شهر مشهد ازحالت قرمز خارج شود آزمایشگاهها را بصورت حضوری و یا ترکیبی برگزار نماید.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی 1399/05/02


اطلاعیه: پیرو اطلاعیه های قبلی صادر شده در خصوص برگزاری کلاس های عملی و آزمایشگاهی به استحضار می رساند طبق مصوبه جلسه مشترک مدیران گروه های آموزشی و همچنین شورای آموزشی مقرر شد كليه دروس آزمایشگاهی گروه زیست شناسی (شامل آزمايشگاه زيست شناسي، آزمايشگاه ميكروب، آزمايشگاه شيمي و بيوشيمي، آزمايشگاه فيزيك و آزمايشگاه تحقيقاتي) در مردادماه ۱۳۹۹ و با رعایت کامل موازین و پروتکل های بهداشتی برگزار شود.
نظر به اینکه برنامه ارائه شده در نیمسال دوم برای برگزاری این آزمايشگاه ها به ناچار می بایست تغییر کند (به دليل نصف شدن ظرفیت حاضرين در آزمایشگاهها و همچنین داشتن زمان کافی برای ضدعفونی کردن آزمایشگاه ها و . . . ) لذا از تاریخ شنبه چهارم مرداد ماه ۱۳۹۹ طبق برنامه ذيل دانشجویان می بایست در جلسه آنلاين هماهنگی برگزاری آزمایشگاه شرکت کرده و پس از هماهنگی کامل با استاد درس و گروه بندی دانشجویان نسبت به شرکت حضوري در آزمايشگاه ها اقدام نمایند. شركت دانشجويان در جلسه آنلاين الزامي است.
دانشجویانی که تمایل به شرکت در آزمایشگاه ها را ندارند می توانند درخواست خود را به اداره امور خدمات آموزشی تحویل تا دروس آزمایشگاهی انتخابی آنها در نیم سال دوم 99-1398 به نیم سال بعد منتقل گردد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی 1399/4/31

لینک شرکت در جلسه آنلاین هماهنگی برگزاری آزمایشگاه ها


اطلاعیه: به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ فارغ التحصیل خواهند شد می رساند، دروس تربیت بدنی و ورزش ۱ برای این دانشجویان به صورت ویژه و غیر حضوری برگزار خواهد شد. دانشجویانی که برای تغییر وضعیت در سامانه ثبت درخواست های آموزشی (غیر حضوری) درخواست خود را ثبت نموده اند، مطابق برنامه‌ ذيل می بایست در کلاسهای آنلاین شرکت نمایند. بدیهی است دانشجویانی که در کلاس های آنلاین شرکت نکنند امکان حضور در امتحان و نیز ثبت نمره برای آنها وجود نخواهد داشت.
آن دسته از دانشجویانی که تاکنون درخواست خود را در سامانه ثبت درخواست های آموزشی ( غیرحضوری) ثبت نكرده اند و یا دروس تربیت بدنی یا ورزش ۱ را انتخاب نکرده و تا سی و یکم شهریور ماه نیز فارغ التحصیل می شوند ضروری است حداکثر تا تاریخ دوم مرداد ماه جهت اتخاب واحد و يا ثبت درخواست خود به اداره امور خدمات آموزشي مراجعه فرمايند.
برنامه تشكيل كلاس هاي آنلاين:
جلسه اول: پنج شنبه 2 مرداد 1399 ساعت 18 الي 20
جلسه دوم: شنبه 4 مرداد 1399 ساعت 18 الي 20
جلسه سوم: دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 18 الي 20
جلسه چهارم: سه شنبه 7 مرداد 1399 ساعت 18 الي 20
جلسه پنجم: چهار شنبه 8 مرداد 1399 ساعت 18 الي 20
تاريخ امتحان آنلاين 14 مرداد 1399 آزمون تستي
اساتيد: جناب آقاي دكتر سيد محمود حجازي و سركار خانم دكتر لادن ابريشمي

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی 1399/4/29

لینک شرکت در کلاس آنلاین تربیت بدنی و ورزش 1


دانشجویان عزیز
ضمن عرض تبریک مجدد سال نو و اعیاد شعبانیه، آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما و خانواده محترمتان و درخواست از خداوند متعال برای برطرف کردن بیماری کرونا از کشور عزیزمان و سراسر جهان به اطلاع می رساند:
اکنون که در شرایط فعلی ضرورت دارد دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور تعطیل باشند و با توجه به لزوم ادامه آموزش های مجازی و غیر حضوری، موسسه آموزش عالی کاویان در ادامه برگزاری کلاس های غیر حضوری قبلی که از تاریخ 1398/12/10 آغاز گردیده، زیرساخت های لازم برای ادامه برگزاری کلاس های درسی به صورت Online را فراهم نموده است. لذا دانشجویان محترم می توانند از روز شنبه 1399/1/16 طبق برنامه هفتگی کلاس ها، همانند کلاس های حضوری، در کلاس های درسی آنلاین که توسط اساتید محترم برگزار خواهد شد، حضور یابند. برای استفاده از کلاس های آنلاین راهنمای جامعی نیز تهیه شده است که انتظار می رود با مطالعه دقیق آن بتوانید در کلاس های دروسی که انتخاب واحد کرده اید، شرکت نمایید. توجه داشته باشید که شرکت دانشجویان محترم در کلاس های مجازی Online و به صورت On time (سروقت) الزامی است و توسط استاد محترم درس، حضور و غیاب نیز به عمل می آید.
ضمنا یادآوری می شود که کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی، تربیت بدنی و کارآموزی پس از اتمام تعطیلات دانشگاه ها طبق برنامه ای که اعلام خواهد شد حتی در ایام تابستان تشکیل و برگزار خواهد شد.
دانشجویان محترم توجه داشته باشند که اجرای هر کار جدیدی ممکن است مشکلاتی نیز داشته باشد که با همت و شکیبایی شما و تلاس همکاران ما در اداره امور خدمات آموزشی رفع خواهد شد. تمام سعی و کوشش ما بر این است که با عنایت خداوند منان نیم سال دوم تحصیلی 99-1398 را در شرایط کنونی هر چه بهتر ادامه و به پایان برسانیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی 1399/1/14