سرفصل مصوب دروس دفتر برنامه ریزی آموزش عالی

در این صفحه نحوه جستجوی سرفصل مصوب دروس کلیه رشته های موسسه آموزش عالی کاویان در وب سایت دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توضیح داده شده است. برای دانلود سرفصل مصوب دروس هر رشته مطابق با راهنمای تصویری زیر عمل کنید.

برای شروع جستجو ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تاصفحه مربوط به سرفصل مصوب دروس در وب سایت دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باز شود.

دفتر برنامه ریزی آموزش عالی - برنامه های درسی مصوب

در صفحه باز شده ابتدا گروه تحصیلی مورد نظر را انتخاب نمایید. رشته های موسسه آموزش عالی کاویان شامل گروه های علوم پایه، علوم انسانی، علوم اجتماعی، هنر و علمی کاربردی می باشد.

پس از انتخاب گروه، صفحه به شکل زیر برای کاربران باز می شود. که در Hن باید مقطع تحصیلی مورد نظر را انتخاب نمایند.

با انتخاب مقطع تحصیلی، صفحه جستجوی رشته ها باز می شود. عنوان رشته مورد نظر را در قسمت جستجو به طور کامل درج و بر روی علامت جستجو (ذره بین) کلیک کنید. لیست کامل رشته ها به همراه سرفصل دروس و همچنین اطلاعات کامل در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با کلیک بر روی گزینه اطلاعات بیشتر، پنجره ای به شکل زیر باز خواهد شد که در آن اطلاعات مربوط به رشته و همچنین لینک دانلود فایل سرفصل دروس قرار دارد. با کلیک بر روی گزینه دانلود فایل می توانید فایل PDF سرفصل مصوب را دانلود کنید.