اطلاعیه مهم

دانشجویان عزیز،
اکنون که در واپسین لحظات سال ۱۳۹۸ و در آستانه حلول سال نو قرار داریم ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما دانشجویان گرامی و خانواده های محترمتان ازخداوند منان برای همه شما درسال جدید شادی، سلامتی و موفقیت مسالت داریم.
همانگونه که اطلاع دارید به لحاظ شیوع وگسترش بیماری کرونا اکنون تمام کشور در وضعیت ویژه ای قرار دارد و امید است با همکاری و رعایت کلیه نکات ایمنی بتوانیم هرچه زودتر این بحران را با موفقیت پشت سر بگذاریم، و بزودی شما را در کمال صحت و سلامت در کلاسهای درس دانشگاه ببینیم. ولی به لحاظ نامشخص بودن زمان پایان تعطیلات، و برای امکان ادامه فرایند آموزش، دانشگاه از همان روزهای اولیه تعطیلات، نسبت به راه اندازی سیستم آموزش غیر حضوری برای دروس نیمسال دوم اقدام نموده و تا پایان اسفند حدود سیصد جلسه درس در سیستم آموزش مجازی برای رشته های مختلف بارگذاری نموده. که این کار از پنجم فروردین ماه 1399 نیز مجددا شروع و ادامه خواهد داشت.
موسسه آموزش عالی کاویان جزو اولین موسسات در راه اندازی سیستم آموزش مجازی در اسفند ماه 1398 می باشد که با تلاش مستمر و شبانه روزی همکاران ما در دانشگاه، توانسته است برای آموزش دانشجویان اقدام نماید.
اینک از شما دانشجویان گرامی هم انتظار داریم اکنون که باید بیشتر اوقات خود را درخانه باشید و تعطیلات طولانی هم در پیش خواهید داشت، با استفاده از کلاسهای آموزش مجازی و راهنمائیهای اساتید نسبت به مطالعه و انجام تکالیف درسی خود به نحو جدی و پیگیر مبادرت نمائید. در شرایط فعلی که آموزشهای مجازی و غیر حضوری با سختی ها و صرف وقت زیاد برای شما دانشجویان محترم تهیه می شود، جا دارد شما هم با شناختی که از وضع موجود دارید تلاش و جدیت نمایید تا با مطالعه و انجام تکالیف درسی به بهبود وضعیت آموزش خود کمک کرده و زمینه های موفقیت خود را تقویت کنید.
مجددا در سال جدید برای شما دانشجویان عزیز و خانواده های گرامی شما آرزوی سلامتی، بهروزی و شادکامی داریم.

هیات رئیسه، اساتید و کارکنان موسسه آموزش عالی کاویان
1398/12/29