موسسه آموزش عالی کاویان | صفحه اصلی

اطلاعیه مهم

با توجه به دستور العمل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، همگام با دانشگاه فردوسی مشهد و در راستای تصمیمات اتخاذ شده در ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طبق بخشنامه شماره 338598 مورخه 1398/12/7 وزیر محترم، موارد ذیل را به اطلاع می رساند:
1. فعالیت های اداری و پژوهشی موسسه و نیز فعالیت اعضای محترم هیات علمی و گروه های آموزشی تا پایان سال جاری طبق تقویم به روال معمول و با رعایت نکات بهداشتی و توصیه های ایمنی ادامه خواهد داشت.
2. فعالیت های آموزشی موسسه شامل برگزاری کلاس های دروس نظری به صورت مجازی و طبق فرآیند اعلام شده در وب سایت موسسه در حال برگزاری است. دانشجویان عزیز برای دریافت محتوای درسی به قسمت سامانه آموزش مجازی وب سایت موسسه مراجعه فرمایید.
3. کلیه کلاس های عملی از ابتدای سال 1399 و بعد از تعطیلات عید نوروز طبق برنامه و با لحاظ کلاس های جبرانی برگزار خواهد شد.
4. در صورت لزوم به تغییر تقویم آموزشی موسسه، مراتب متعاقبا در وب سایت موسسه اعلام خواهد شد.
5. انجام پروژه های تحصیلات تکمیلی و جلسات دفاعیه تا پایان سال جاری طبق روال معمول ادامه دارد.
6. از دانشجویان و مراجعین عزیز تقاضا می شود از مراجعه حضوری به موسسه خودداری کنند. برای انجام درخواست های اداری و آموزشی از سامانه ثبت غیرحضوری درخواست ها در لینک زیر استفاده نمایید. قابل ذکر است تا پایان وقت اداری بیست هفتم اسفند ماه پاسخگویی به مراجعین محترم فقط از طریق این سامانه انجام می شود.

حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

سامانه درخواست های دانشجویی (ثبت غیر حضوری درخواست)

اطلاعیه مهم در خصوص سامانه آموزش مجازی

اطلاعیه مهم حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

 

تازه های خبری

نمایش همه اخبار

فضای درمان، درمان گران ، کار گروهی مقابله با کرونا

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

راهپیمایی عظیم 22 بهمن