موسسه آموزش عالی کاویان | صفحه اصلی

اطلاعیه مهم

دانشجویان عزیز
ضمن عرض تبریک مجدد سال نو و اعیاد شعبانیه، آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما و خانواده محترمتان و درخواست از خداوند متعال برای برطرف کردن بیماری کرونا از کشور عزیزمان و سراسر جهان به اطلاع می رساند:
اکنون که در شرایط فعلی ضرورت دارد دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور تعطیل باشند و با توجه به لزوم ادامه آموزش های مجازی و غیر حضوری، موسسه آموزش عالی کاویان در ادامه برگزاری کلاس های غیر حضوری قبلی که از تاریخ 1398/12/10 آغاز گردیده، زیرساخت های لازم برای ادامه برگزاری کلاس های درسی به صورت Online را فراهم نموده است. لذا دانشجویان محترم می توانند از روز شنبه 1399/1/16 طبق برنامه هفتگی کلاس ها، همانند کلاس های حضوری، در کلاس های درسی آنلاین که توسط اساتید محترم برگزار خواهد شد، حضور یابند. برای استفاده از کلاس های آنلاین راهنمای جامعی نیز تهیه شده است که انتظار می رود با مطالعه دقیق آن بتوانید در کلاس های دروسی که انتخاب واحد کرده اید، شرکت نمایید. توجه داشته باشید که شرکت دانشجویان محترم در کلاس های مجازی Online و به صورت On time (سروقت) الزامی است و توسط استاد محترم درس، حضور و غیاب نیز به عمل می آید.
ضمنا یادآوری می شود که کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی، تربیت بدنی و کارآموزی پس از اتمام تعطیلات دانشگاه ها طبق برنامه ای که اعلام خواهد شد حتی در ایام تابستان تشکیل و برگزار خواهد شد.
دانشجویان محترم توجه داشته باشند که اجرای هر کار جدیدی ممکن است مشکلاتی نیز داشته باشد که با همت و شکیبایی شما و تلاس همکاران ما در اداره امور خدمات آموزشی رفع خواهد شد. تمام سعی و کوشش ما بر این است که با عنایت خداوند منان نیم سال دوم تحصیلی 99-1398 را در شرایط کنونی هر چه بهتر ادامه و به پایان برسانیم.

حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

اطلاعیه مهم آموزشی

راهنمای استفاده از سامانه آموزش آنلاین

سامانه درخواست های دانشجویی (ثبت غیر حضوری درخواست)

 

تازه های خبری

نمایش همه اخبار

نشست مجازي به مناسبت سالروز شهادت دكتر مصطفي چمران و روز ملي بسيج اساتيد

بيست و چهارمين دوره ازدواج دانشجويي

مراسم غبارروبي و عطرافشاني مزار شهداي گمنام