پرتال اساتید

اساتید محترم
ضمن عرض سلام و خسته نباشید به اطلاع شما عزیزان می رساند برابر دستور معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی و صلاحدید ریاست محترم موسسه به منظور صرفه جویی در زمان سامانه ارسال اینترنتی سوالات امتحان راه اندازی شده است.
نحوه استفاده از سامانه:
به منظور ایجاد بستری امن برای ارسال و دریافت سوالات امتحانی هر یک از اساتید برای ورود به سامانه باید نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خود را داشته باشند. چنانچه در نیم سال قبل نام کاربری و رمز عبور دریافت کرده اید، همان اطلاعات در این نیم سال نیز معتبر می باشد و اگر تاکنون موفق به دریافت نام کاربری و رمز عبور نشده اید کافی است نام، نام خانوادگی و کد ملی خود را به شماره 09155149451 پیامک نمایید تا در اسرع وقت نام کاربری و رمز عبور برای شما ایجاد و ارسال گردد.
ضروری است نسخه آماده شده سوالات امتحان در قالب فایل WORD یا PDF تهیه و ارسال گردد.

دانلود فایل نمونه سوالات امتحانی به همراه سربرگ

تذکر 1: فایل مربوط به هر درس را به صورت جداگانه تهیه فرمایید. چنانچه درسی شامل بیش از یک کد درس می باشد لطفا فقط یک بار فایل مربوط به سوال امتحانی را ارسال و در قسمت کد درس در فرم مربوطه، کدها را درج فرمایید.
تذکر 2: هر فایل باید حداکثر 48 ساعت قبل از تاریخ امتحان ارسال گردد.
تدکر 3: سوالات ارسالی پس از دستور معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی تکثیر و در بانک سوالات نگهداری خواهد شد. ضروری است استاد محترم قبل از شروع امتحان در موسسه حاضر شده و نسبت به دریافت سوالات اقدام نماید.