موسسه آموزش عالی کاویان
پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست اکترونیکی   |   تماس با موسسه   |   شیوه نامه آموزش های الکترونیکی ۱۳۹۹/۷/۸

نمایش متن کامل اطلاعیه

عنوان اطلاعیه: اطلاعیه شماره (۶) برگزاری دروس عملی و آزمایشگاهی (تاریخ درج: ۱۳۹۹/۵/۲)
متن اطلاعیه:

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند باتوجه به اینکه تمام پیش‌ بینی‌های بهداشتی و برنامه ریزی دروس عملی و آزمایشگاهی انجام شده است معذالک در شرایط فعلی که هنوز شهر مشهد در حالت قرمز قرار دارد برگزاری این دروس حتی به صورت ترکیبی (آنلاین و حضوری) به صلاح نیست و سلامت دانشجویان عزیز و همکاران محترم در اولویت همه برنامه های ماست. لذاموارد ذیل به اطلاع دانشجویان عزیز می رسد:
۱- شرکت در جلسه هماهنگی طبق برنامه اعلام شده به صورت آنلاین الزامی است.
۲- برای دانشجویان ترم آخر که تا آخر شهریور ماه ۹۹ فارغ التحصیل خواهند شد در صورت تمایل و درخواست کتبی می توان آزمایشگاه ها را به صورت آنلاین برگزار کرد
۳- برای سایر دانشجویان ، دروس عملی و آزمایشگاهی به زمان مناسب دیگری موکول خواهد شد یا در شهریور ماه یا در مهر ماه و یا بعد از آن. تا زمانی که وضعیت شهر مشهد از حالت قرمز خارج شود لذا به کلیه دانشجویانی که دروس عملی و آزمایشگاهی دارند تاکید می شود حتماً طبق برنامه اعلام شده فقط در اولین جلسه آنلاین شرکت کنند.
4- در صورتي كه در دانشگاه شهر محل سكونت دانشجو (به جز مشهد) دروس عملي يا دروس آزمايشگاهي ارائه شده است، دانشجو در صورت تمايل مي تواند با موافقت دانشگاه شهر محل سكونت نسبت به ثبت تقاضاي مهماني در سامانه سجاد اقدام نمايد.
دانشگاه این آمادگی را دارد که هر زمان وضعیت شهر مشهد ازحالت قرمز خارج شود آزمایشگاهها را بصورت حضوری و یا ترکیبی برگزار نماید.


     

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

تلفن: 38816393 , 38816816 , 38841809     فاکس: 38827895
خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، نبش کوثر 13 ک.پ. 9178647743
Email: info@kavian.ac.ir
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید