موسسه آموزش عالی کاویان
پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست اکترونیکی   |   تماس با موسسه   |   شیوه نامه آموزش های الکترونیکی ۱۳۹۹/۷/۸

پذیرش و ثبت نام در موسسه آموزش عالی کاویان

اطلاعيه تمديد مهلت پذيرش دانشجو بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصيلي) مقطع كارشناسي پيوسته سال تحصيلي 400-1399

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای تاریخ ثبت نام برای پذیرش در رشته های بدون کنکور (صرفا با سوابق تحصیلی) را تا روز دوشنبه ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۹، تمدید کرد.
اوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه راهنما و اصلاحات آن، در رشته های بدون کنکور ثبت نام نمایند.
اوطلبانی که قبلا ثبت نام نموده اند نیز می توانند تا مهلت مذکور نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

موسسه آموزش عالي كاويان با بهره گيري از توانمندي استادان برجسته دانشگاه ها و در چارچوب ضوابط و مقررات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با تكيه بر كيفيت آموزش و توجه به امور پژوهشي و تحقيقاتي و نيز فراهم سازي امكانات آزمايشگاهي، آموزشي و تحقيقاتي در رشته هاي زير در مقطع كارشناسي دانشجو مي پذيرد.

داوطلبان علاقه مند به تحصيل در موسسه آموزش عالي كاويان مي توانند براي اخذ راهنمايي و مشاوره رايگان جهت ثبت نام در سايت سازمان سنجش به صورت مجازي از طريق آدرس هاي زير يا به صورت حضوري در محل موسسه بهره مند شوند.
تلفن تماس: 38816393 و 38841809 داخلي (12 و 15)
Instagram: @kavian_hei
Telegram: @DrChaboksavar

داوطلبانی که از طریق سوابق تحصیلی (بدون آزمون) در هر یک از رشته های این موسسه ثبت نام کنند، در صورت قبولی در هر يك از رشته هاي با آزمون، طبق ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور، نسبت به انتقال آنها به رشته قبولي با آزمون همكاري و مساعدت لازم به عمل خواهد آمد.

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

تلفن: 38816393 , 38816816 , 38841809     فاکس: 38827895
خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، نبش کوثر 13 ک.پ. 9178647743
Email: info@kavian.ac.ir
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید