موسسه آموزش عالی کاویان
پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست اکترونیکی   |   تماس با موسسه   |   اتوماسيون اداري ۱۳۹۹/۹/۱۳

پذیرش و ثبت نام در موسسه آموزش عالی کاویان

راه اندازي سيستم ثبت نام الكترونيكي (غيرحضوري) ويژه پذيرفته شدگان ورودي 1399 موسسه آموزش عالي كاويان
در رشته هاي با آمزمون و رشته هاي صرفا با سوابق تحصيلي (بدون آزمون)

با توجه به شرايط شروع كرونا در كشور و جلوگيري از رفت و آمد هاي غير ضروري، پذيرفته شدگان محترم مي توانند از ساعت 14 روز چهارشنبه 14 آبان كليه مراحل ثبت نام، پرداخت شهريه و . . . خود را بدون نياز به مراجعه حضوري و طبق راهنماي درج شده در پايان اين متن اقدام نمايند.

موسسه آموزش عالي كاويان در صورت ضرورت و با رعايت كامل پروتكل هاي بهداشتي پاسخگوي مراجعات حضوري پذيرفته شدگان نيز مي باشد.

شروع نيم سال اول تحصيلي 400-1399 براي دانشجويان جديدالورود (ورودي 1399) از تاريخ شنبه 17 آبان مي باشد. دانشجويان برنامه هفتگي دروس را مي توانند از طريق پرتال دانشجويي خود ملاحظه نمايند. فرآيند انتخاب واحد توسط اداره امور خدمات آموزشي انجام مي شود. براي ملاحظه تقويم آموزشي و همچنين اطلاع از زمان جلسه توجيهي روي لينك زير كليك نماييد.

راهنماي استفاده از سامانه ثبت نام الكترونيكي (حتما قبل از ثبت نام مطالعه فرماييد)

ورود به سامانه ثبت نام الكترونيكي

تقويم آموزشي دانشجويان جديد الورود
جدول زمانبندي جلسه توجيهي دانشجويان جديد الورود
مدارك مورد نياز جهت ثبت نام به ترتيب مقطع تحصيلي

موسسه آموزش عالي كاويان با بهره گيري از توانمندي استادان برجسته دانشگاه ها و در چارچوب ضوابط و مقررات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با تكيه بر كيفيت آموزش و توجه به امور پژوهشي و تحقيقاتي و نيز فراهم سازي امكانات آزمايشگاهي، آموزشي و تحقيقاتي برای سال تحصیلی 400-1399 دانشجو مي پذيرد.
داوطلبان علاقه مند به تحصيل در موسسه آموزش عالي كاويان مي توانند براي اخذ راهنمايي و مشاوره رايگان جهت ثبت نام و همچنين آشنايي با رشته هاي موسسه به محل موسسه مراجعه و يا با شماره تلفن هاي ذيل تماس حاصل فرمايند..

تلفن تماس: 38816393 و 38841809 داخلي (12 و 15)

داوطلبانی که از طریق سوابق تحصیلی (بدون آزمون) در هر یک از رشته های این موسسه ثبت نام کنند، در صورت قبولی در هر يك از رشته هاي با آزمون، طبق ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور، نسبت به انتقال آنها به رشته قبولي با آزمون همكاري و مساعدت لازم به عمل خواهد آمد.

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

تلفن: 38816393 , 38816816 , 38841809     فاکس: 38827895
خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، نبش کوثر 13 ک.پ. 9178647743
Email: info@kavian.ac.ir
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید