موسسه آموزش عالی کاویان
پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست الكترونيكي   |   تماس با موسسه   |   اتوماسيون اداري ۱۴۰۰/۴/۳

حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی


دکتر علی اصغر هادی زاده

معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی موسسه آموزش عالی کاویان
دکتری تخصصی اقتصاد
رزومه


زهرا قوامی

مدیر فرهنگی موسسه آموزش عالی کاویان
رزومه

قرآن و عترت
مرکز مشاوره
صندوق رفاه دانشجویان
طرح کارنامه سلامت روان دانشجویان
مسابقات ورزشی
اردوهای فرهنگی
ستاد اقامه نماز

مراسم شب اربعین حسینی در روزچهاشنبه 16 مهر 1399 بعد از نماز ظهر وعصر بصورت مجازی و پخش آنلاین در موسسه آموزش عالي كاويان برگزار مي شود. اساتید، دانشجویان وهمکاران گرامی میتوانند ازطریق لينك زير دراین مراسم شرکت کنند.

اجر همه با حضرت سیدالشهدا(ع)
معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی


لينك ورود به مراسم اربعين

حوزه معاونت دانشجویی - فرهنگی
موسسه آموزش عالی کاویان در محیطی کاملا فرهنگی از بدو تاسیس مسائل فرهنگی را پیگیر بوده و با استفاده از تمام امکانات و به کارگیری سعی و توان برای تحقق آنها اقدام نموده است زیرا شناسنامه و هویت هر جامعه ای ،فرهنگ آن جامعه است و خداوند را شاکریم که در بعد فرهنگی نیز با استفاده صحیح از ظرفیت ها و توانایی های موسسه بتوانیم به اهداف آرمانی اسلامی برسیم.حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی به عنوان یکی از حساس ترین و محوری ترین معاونت های موسسه ، ارتباط مستقیم با دانشجویان دارد . این حوزه متولی فراهم آوردن بسترها و زمینه های مناسب جهت رشد استعدادها و گسترش و تعمیق آموزش و پژوهش و ارتقاء معنوی و پایبندی به اصول و ارزشهای والای انسانی در میان دانشجویان می باشد و از بخشهای زیر تشکیل شده است:
1. مدیریت امور فرهنگی: امور فرهنگی، شامل کمیته ها و انجمن هایی چون کمیته اعیاد، جشن ها و مراسم مذهبی، کمیته هنری، کمیته نشریات، انجمن علمی دانشجویی، بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و کانونهای قرآنی و فرهنگی، کمیته حجاب و عفاف، ستاد اقامه نماز و ...
2. مدیریت امور دانشجویی:
حوزه امور دانشجویی وظیفه فراهم آوردن بسترها زمینه ای مناسب جهت رشد استعدادها و گسترش و تعمیق آموزش و پژوهش در جهت ارتقاء معنوی و پایبندی به اصول و ارزشهای والای انسانی در میان دانشجویان را عهده دار می باشد.عمده فعالیتهای این حوزه در زمینه های ذیل به صورت مستمر برنامه ریزی و اجرا می شود:
   کمیسیون بررسی موارد خاص
   کمیته انضباطی
   دفتر مشاوره
   امور خوابگاهی
   تربیت بدنی و امور فوق برنامه
   امور تغذیه
   اردوها
لازم به یادآوری است که دفتر مشاوره با بهره گیری از متخصصین روانشناسی و مشاوره وظیفه انجام خدمت مشاوره را عهده دار می باشد و با همکاری اساتید و دانشجویان رشته روانشناسی انتشار فصلنامه ای با عنوان کاوش در جهت انعکاس فعالیتهای دفتر مشاوره و آموزشهای منطبق با آن را برای دانشجویان را نیز عهده دار می باشد.Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

تلفن: 38816393 , 38816816 , 38841809     فاکس: 38827895
خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، نبش کوثر 13 ک.پ. 9178647743
Email: info@kavian.ac.ir
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید