امروز ۱۳۹۶/۷/۲۹

ورود به سیستم

یکی از دغدغه های امروز جامعه ما گسترش و فراوانی روزافزون زمینه های مختلف بروز آسیب های اجتماعی است که ابعاد دیگری را هم در جنبه های روانی، فرهنگی و . . . را نیز به خود معطوف داشته است. امروزه جوانان ما به ویژه دانشجویان که می بایست تمام هم و غم خود را صرف علم آموزی و کسب تجربه و آمادگی برای ورود به فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و . . . جامعه را داشته باشند متاسفانه به طرق مختلف در معرض تهدیدهای شدید آسیب های اجتماعی و فرهنگی قرار گرفته اند به گونه ای که به بزرگترین مساله برای خانواده ها، دولت و حتی خود جوانان تبدیل شده است. مقام معظم رهبری نیز بارها در نشست ها و سخنرانی ها خود درباره گشترش ابعاد مهم آسیب های اجتماعی به ویژه برای جوانان شدیداً ابراز نگرانی کرده اند.
از سوی دیگر چون گسترش فعالیت ها پژوهشی در سرلوحه منشور آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی کاویان قرار دارد و با توجه به اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی، موسسه آموزش عالی کاویان بر آن داشت تا با همکاری گروه روانشناسی موسسه، اساتید برجسته کشوری در علوم روانشناسی و تربیتی و محققین علاقه مند به این موضوع (اولین) همایش ملی

دانشجو، جوانان و آسیب های اجتماعی

را با رویکرد ایمن سازی و مقابله برگزار نماید.
از همه اساتید، محققان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علاقه مندان دعوت می شود در این همایش شرکت و با ارائه مقالات، تحقیقات، ایراد سخنرانی، ارائه کارگاه و پوستر و . . . همگام با موسسه آموزش عالی کاویان گامی هر چند کوچک اما مفید در حل معضلات اجتماعی جوانان علی الخصوص دانشجویان برداشته باشیم.

اطلاعیه شماره 1:

نظر به نزدیک شدن پایان زمان ارسال مقالات از شرکت کنندگان و علاقه مندان به شرکت در همایش دعوت می شود نسبت به ارسال مقاله طبق فرمت تعیین شده در بخش راهنمای ارسال مقاله اقدام فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در خصوص ارسال مقالات می توانید با شماره 6006 15 09300 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه شماره 2:

به اطلاع شرکت کنندگان عزیز می رساند همایش در سالن همایش های هتل ثامن مشهد برگزار خواهد شد. آن دسته از شرکت کنندگان عزیز که تمایل به اقامت در هتل ثامن را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 6006 15 09300 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.