امروز ۱۳۹۷/۷/۲۳

ورود به سیستم

یکی از دغدغه های امروز جامعه ما گسترش و فراوانی روزافزون زمینه های مختلف بروز آسیب های اجتماعی است که ابعاد دیگری را هم در جنبه های روانی، فرهنگی و . . . را نیز به خود معطوف داشته است. امروزه جوانان ما به ویژه دانشجویان که می بایست تمام هم و غم خود را صرف علم آموزی و کسب تجربه و آمادگی برای ورود به فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و . . . جامعه را داشته باشند متاسفانه به طرق مختلف در معرض تهدیدهای شدید آسیب های اجتماعی و فرهنگی قرار گرفته اند به گونه ای که به بزرگترین مساله برای خانواده ها، دولت و حتی خود جوانان تبدیل شده است. مقام معظم رهبری نیز بارها در نشست ها و سخنرانی ها خود درباره گشترش ابعاد مهم آسیب های اجتماعی به ویژه برای جوانان شدیداً ابراز نگرانی کرده اند.
از سوی دیگر چون گسترش فعالیت ها پژوهشی در سرلوحه منشور آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی کاویان قرار دارد و با توجه به اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی، موسسه آموزش عالی کاویان بر آن داشت تا با همکاری گروه روانشناسی موسسه، اساتید برجسته کشوری در علوم روانشناسی و تربیتی و محققین علاقه مند به این موضوع (اولین) همایش ملی

دانشجو، جوانان و آسیب های اجتماعی

را با رویکرد ایمن سازی و مقابله برگزار نماید.
از همه اساتید، محققان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علاقه مندان دعوت می شود در این همایش شرکت و با ارائه مقالات، تحقیقات، ایراد سخنرانی، ارائه کارگاه و پوستر و . . . همگام با موسسه آموزش عالی کاویان گامی هر چند کوچک اما مفید در حل معضلات اجتماعی جوانان علی الخصوص دانشجویان برداشته باشیم.

اطلاعیه شماره 1:

محل برگزاری همایش سالن همایش های هتل ثامن مشهد می باشد. آن دسته از شرکت کنندگان عزیز که از دیگر شهرهای کشور برای شرکت در همایش عازم مشهد مقدس می شوند می توانند هتل ثامن را برای اسکان انتخاب نمایند. طبق هماهنگی به عمل آمده با هتل ثامن، برای شرکت کنندگان در همایش 50 درصد تخفیف برای هر شب اقامت در نظر گرفته شده است.

هتل ثامن مشهد

نظر به نزدیک شدن پایان زمان ارسال مقالات از شرکت کنندگان و علاقه مندان به شرکت در همایش دعوت می شود نسبت به ارسال مقاله طبق فرمت تعیین شده در بخش راهنمای ارسال مقاله اقدام فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در خصوص ارسال مقالات می توانید با شماره 6006 15 09300 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه شماره 2:

به اطلاع شرکت کنندگان عزیز می رساند همایش در سالن همایش های هتل ثامن مشهد برگزار خواهد شد. آن دسته از شرکت کنندگان عزیز که تمایل به اقامت در هتل ثامن را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 6006 15 09300 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.

اطلاعیه شماره 3:

تاریخ ارسال مقاله تا یکم آذرماه 1396 تمدید شد. از علاقه مندان دعوت می شود هر چه سریعتر نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره 4:

بدین وسیله به اطلاع شرکت کنندگان محترم همایش می رساند سامانه پرداخت هزینه های همایش از تاریخ 13 آبان ماه 1396 فعال شده است. خواهشمند است نسبت به پرداخت هزینه شرکت در همایش اقدام فرمایید. همچنین یادآور می شود نظر به اینکه مهلت ارسال مقاله حداکثر تا یک آذر می باشد لذا مستدعی است علاقه مندان هر چه سریعتر نسبت به ارسال مقاله خود اقدام نمایند.

اطلاعیه شماره 5:

جلسه هماهنگی اعضای محترم کمیته علمی با حضور دبیر همایش جناب حاج آقای منیری، دبیران علمی و اجرایی و اساتید بزرگوار کمیته علمی همایش جهت بررسی و هماهنگی فرآیند اجرا، تنظیم برنامه ها و همچنین شروع داوری مقالات در روز دوشنبه 15 آبان 1396 برگزار شد.

اطلاعیه شماره 6:

با کمال افتخار به اطلاع شرکت کنندگان عزیز می رساند معاونت محترم اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی حمایت معنوی خود را از اولین همایش ملی دانشجو، جوانان و آسیب های اجتماعی (ایمن سازی و مقابله) اعلام فرمودند.

اطلاعیه شماره 7:

بدین وسیله به اطلاع شرکت کنندگان در همایش می رساند نظر به اینکه مهلت ارسال مقاله و ثبت نام در همایش به پایان رسیده و زمان کوتاهی تا برگزاری همایش باقی است لذا از کلیه شرکت کنندگانی که تا کنون نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام همایش اقدام ننموده اند تقاضا می شود حداکثر تا تاریخ 2 آذرماه 1396 نسبت به پرداخت هزینه های ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت و قطعی شدن ثبت نام، امکان شرکت در همایش و صدور گواهی شرکت امکان پذیر نیست.

اطلاعیه شماره 8:

نظر به اتمام زمان ثبت نام و ارسال مقاله به اطلاع می رساند گزینه های ثبت نام و ارسال مقاله در وب سایت همایش غیر فعال شده است. همچنین از آن دسته از عزیزانی که تا کنون اقدام به قطعی کردن ثبت نام خود ننموده اند تقاضا می شود حداکثر تا تاریخ 5 آذر 1396 نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند.